| Ddiinnaammoo a întrebat:

Am google Chrome.si pe prima pagina in casutele acealea vreau sa pun si eu niste site'uri unde vreau sa intru rapid. Cum procedez? Dunda

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Ai mai jos : Cele mai vizitate si Aplicatii.Dai clic pe Cele mai vizitate

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Intri pe acel site pe care vrei sa il memorezi si dai click pe steluta aia din dreapta sus apoi dai click pe "Done". Cand vrei a intri pe acel site dai click pe "Other Bookmarks", tot din dreapta sus.happy