| inna a întrebat:

Am hotarat sa ma retrag de pe TPU. Vreau sa va multumesc tuturor celor care mi-ati raspuns la intrebari si m-ati ajutat.Am avut placerea sa observ multi oameni deosebiti aici pe unii chiar am avut ocazia sa-i cunosc mai bine.Nu stiu daca am sa mai revin.Ma bucur ca am putut petrece cateva luni minunate alaturi de voi.Sa aveti o viata frumoasa si plina de bucurii.

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Parerea mea despre astfel de postari e cel putin proasta; vrei sa te retragi, nu mai intra pe site si oricum, nu isi va aminti nimeni de tine (poate sa intrebe unul-doi dupa vreo 2 saptamani ceva de genul: bai, parca mai era o tipa...); asta e valabil pentru toata lumea, nu e o exprimare adresata tie. Ideea e sa nu ne supraevaluam. Multumesc de urari, drum bun!

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sincer, si eu am zis ca o sa ma retrag, dar e greustraight face...chiar e greu sa te desparti de TPU asa usor...eu sper totusi sa mai ramai printre noi, pentru ca esti un user valoroswinking. Daca nu, drum bun in continuare.happybig grin

| Flav a răspuns:

Ei, ce-i asta? Vrei sa ma superi vineri seara? No, no, this is not the end. Ca nu-mi place si nu accept. Las' ca vezi tu. happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Inutza, de ce sa te retragi, daca ai unele probleme poti intra mai rar, eventual cand poti.Si eu am avut o perioada cand fiind plecata nu am putut intra, sincer abia am asteptat sa revin. Te rog sa te mai gandesti, nu lua o hotarare definitiva.

| Barajag a răspuns:

Se pare ca ai un motiv anume de a renunta, insa eu iti doresc toate cele bune, eu sper ca ne vom mai tasta din cand in candbig grin

| SweetCandy a răspuns:

Unde sa pleci? ce ti-a mai venit? pai ce ai de ganjd sa ne lasi cu Hanane.sad vezi k ma superi mie imi esti draga...pai cine mai sp k o adora pe lady gaga si cine mai da rasp interesante?sad

kratos
| kratos a răspuns:

Care este motivul care te indeamna sa faci asta?

| Pho3nix a răspuns:

De ce parasesti TPU-ul? Care este motivul?
Te-a deranjat cineva de aici?

Noi vrem sa mai stai.happy

| Bishop a răspuns:

Drum bun, dar de ce pleci, te-a suparat careva? Te-ai plictisit de noi? Eu zic sa nu pleci, dar e decizia ta si ti-o respect happy

| Parintele a răspuns:

O sa revii tu...pa..pa.

| Gabystelistu95 a răspuns:

La revedere draga happy

| asya a răspuns:

Ai intrat si tu in generatia emo...aia deprimati si ti-ai gandit sa-ti iei viata... cea de pe TPU?

| Casiana a răspuns:

Inutza, daca te retragi nu faci nici bine, nici rau nimanui, dar gandeste-te, chiar daca intri o data la 2 luni sau mai mult, conteaza ca intri, si acele cateva raspunsuri pe care le-ai putea da, ar fi de folos, asa ca nu trebuie sa ne zici ADIO ci, PE CURAND!

| paul0013 a răspuns:

crying de ce pleci? si noi iti multumim pentru toate raspunsurile si totsad
byekiss

| sTeFaN. a răspuns:

Ramas bun inutzahappy si tu sa ai o viata frumoasa... o intrebare:de ce pleci?happy

| guess_who a răspuns:

Da? Bine .pa! Oricum nimanui nu`i pasa in realitate daca te retragi sau te intorci.
Drum bun si cale batuta!

| Amrita a răspuns:

Stiti.nu vreau sa mi-o luati in nume de rau. dar totusi. de ce se mai numeste acest site TPU. daca unor persoane nu le pasa daca un membru foarte special pleaca? Parca era vorba de intelegere, ajutor, sprijin...

Inutza mai stai cu noi! >:d

| canarita a răspuns:

Si eu ma gandeam intr-o vreme...pentru ca uneori dadeam de oameni superficiali, dar am descoperit ca in spatele randurilor scrise exista si oameni cu suflet, cu probleme, oameni minunati care ma ajuta sa-mi treaca timpul mai usor.Mutumesc TPU! O sa simti lipsa oamenilor de aici... te-ai intrebat vreodata: cati dintre cunoscuti te asculta atunci cand ai o problema marunta? Si cati vin cu o solutie? Aici, buni, rai, macar spun ce au de spus...Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pleci tu? Ce ai patit? termino...stai cuminte aicihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, inutza! Si tu? De ce se intampla asta periodic cu tot mai multi useri? Ai avut niste postari extraordinare si vrei sa ne parasesti? Stai cuminte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaii, vaaaiiii a mai plecat una cu surle si trambite.regrete eterne.

| ciprian_7139 a răspuns:

Vrei sa tragi atentia unei persoane