| anonim_4396 a întrebat:

Am inaltime 175 cm si greutate 54 kg. E necesar sa merg la un medic nutritionist ca sa pun kilograme?

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Cert e ca ai kilograme destul de putine eu am 1.62 cm si 74 kg.O cura de vitamina C luat atit dimineata cit si seara de 600 mg capsula o sa-ti faca pofta de mincare ar fi bine ca vitamina C pe care il cumperi sa fie asociata si cu alte minerale de exemplu zinc unul din ei iar cealalta cutie sa contina vitamina D3. Efect garantat.Dar cura sa tina macar pana termini cutiile si fiecare sa contina 30 de capsule deci o cura de o luna.

| mastadont a răspuns:

Eu zic că da, ești cam slab.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune mana si mananca, stimabile!