| SunsetAway a întrebat:

Am inceput sa dau ignore in masa pe site. Asa for fun. Nu va speriati ca unora v-am dat aparent degeaba. Deci multi dintre voi nu-mi veti putea raspunde. Dar de ce nu merge sa dau ignore acestui user?
https://www.tpu.ro/utilizator/absqsz

Ca nu primeste mesaje private am inteles, ii plac felicitarile, dar nici sa nu-l putem ignora? E mai privilegiat ca fan Anime? El poate da ignore, dar nimeni nu-l poate ignora?

10 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Nu stiu cum arata la tine, dar eu pot sa-l ignor pana ma plictisesc.
https://imgur.com/BL1wXmo

Probabil astia cu statut de "avertizat" au niste "puteri" deosebite... big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Darkmagic):

Nu au.Că şi la mine apare opțiunea de ignore.

| SunsetAway explică (pentru Darkmagic):

Pai apare bre dar dai click si nothing!

| Darkmagic a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta: big grin egal Gluma. happy
Asta: (ce citesti acum), egal gluma proasta, avand in vedere faptul ca am de dat 5 (cinci) raspunsuri/zi, si am explodat doua din ele pentru un user de care habar n-am, si pe care il si cheama nasol...cu prea multe "kk-uri".

Pentru MediocritiesEverywhere:
Asa este. Am crezut ca am mouse-ul defect. big grin
Ciudat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat sa ii dau si eu ignore dar nu merge thinking

| missfatadelatara a răspuns:

Și cum vrei să-ți raspundem dacă ne ignori? laughing

| SunsetAway explică (pentru missfatadelatara):

Faceti alte conturi daca tineti neaparat. laughing

| missfatadelatara a răspuns (pentru SunsetAway):

Ok.

Ignoră utilizator.

Check. rolling on the floor

| TheGreatSouthernTrendkkill a răspuns:

Eu stiu cum sa ii dau ignore animeblegului si voi nu stiti

| SunsetAway explică (pentru TheGreatSouthernTrendkkill):

I-am dat bre, m-am uitat la ce ID de profil are, m-am dus pe pagina mea si am apelat manual ignoreUser('absqsz') in consola browserului. Deci nah, n-ai doar tu daravela mare.