| vlad2300 a întrebat:

Am incercat s aintru pe www.Mondialmt2.com si zice ca nu am accesul permis. de ce?

11 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Ma nu stiu dc nu merge la tine straight face ca la mine mergebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pe click net aceasta e problema pentru ca nici mie nu imi merge pe clicknet siteul oficial de la mondialmt2.comwinking!

| FLORIn_9413 a răspuns:

Pentru ca sv este inchis! din pacate:l

| cosmynuk99 a răspuns:

Pe mondialmt2 iti da lv 20?

| cosmynuk99 a răspuns:

Cine joaca pe mondialmt2 pe serveru` astasia?
.eu am lv 94 sunt razboinik m`am fc baiat.da eram fatatongue

| cosmynuk99 a răspuns:

Weee deci intra pe site asta si da pe serveru` astasia da acolo la jouer si apasa pe inscription. si fa`ti inregistrare ca`i mai jos si apoi apasa pe telechargement sa te downlaodezi e in dreapta paginii. sper ca te-am ajutata cu ceva.nu stiu de c enu`ti merge sa intri.big grin.da trebuie` sa-ti mearga cumvabig grin.

| gratian_8076 a răspuns:

Da asa este serveru a fost inchis din pacate pentru ca nici la mine nu merge ca intru dar imi scrie foribiden
si cand pot sa trec peste aia nu se vad serverele dar asa se intampla o sa revina mondialu

| badweed a răspuns:

Incearca si tu val mondial mt2 e super fain
aceleas iteme tot la fel incearca si ai sa vezi

| DannyTheDog a răspuns:

Astasia(ultra fan)e inchis?

| andreas_5673 a răspuns:

Daca stim iti spunem eu sunt pe rom telecom si nu imi merge nu stiu ce server imi cere

| MaRyUs_6121 a răspuns:

Este inchis serverul ca nici mie nu-mi merge ca este inchis de 3 zile www.mondialmt2.com si pe sit nu mere sa intri plzzz funda:))