| Persa_Denis_1990 a întrebat:

Am inghitit o hartie, cam 3cm patrati, s-ar putea sa mor, va rog raspundeti rapid ca sunt speriat?

5 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

Personal nu cred ca vei muri de la asa ceva, mai degraba vei fi deranjat la stomac si probabil ca vei si vomita.

Tin minte ca acum ceva ani, aveam o colega in liceu ce a mancat servetele in urma unei provocari, si nu a patit nimic.

| Eu2208 a răspuns:

Stai linistit! Nu ai cum sa mori... doar o sa te deranjeze la stomac
Toti mai inghitim putina hartie atunci cand muscam din sandwich

| TheWisest a răspuns:

Nu este nici o problema atata timp cat nu te taie pe interior. Asta inseamna ca dupa ce s-a inmuiat e ok

| Luluuu123 a răspuns:

Nu ai cum sa mori, pentru ca se va dizolva in stomac. Bea apa ca sa fii sigur