| NeverTheLess a întrebat:

Am jucat acum ceva timp ( multi ani ) un joc in care personajul principal era o fata spion. Cred ca purta un costum mov si era blonda, din cate imi amintesc si face diferite misiuni. ma rog. straight face Ideea e ca nu pot sa imi aduc aminte numele jocului sau alte secvente din el absolut deoc.
Daca cuiva ii pare cunoscut ce spun eu si stie cum se cheama, sa imi spuna si mie big grin
Fac cinstewinking

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Uite mha ce chestielaughing

Imi aduceam aminte si eu d jocul alalaughing

7 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Era cu barbie cumva?love struck

Eu ma jucam la o prietena, si il adoram, da`rolling eyes...

| Marijuana a răspuns:

ALA Edevil ii dadea tot felul de misiuni, in diferite tari si ea putea sa`si aleaga haine in functie de misiuni.

Am dreptate?

| NeverTheLess explică:

Nu era cu Barbie... era o tipa spion care primea diferite misiuni de la un barbat.

| NeverTheLess explică:

Nu laughing nu era Barbie ma. Ea purta mereu costumu' ala mov. Nu se schimba niciodata laughing

| NeverTheLess explică:

Bun. Am aflat cum se numea. Si nu era tipa blonda si costum mov laughing Imi aduceam eu aminte prost din pacate.
Jocul era No one lives forever ( 1 si 2 )
big grin

| Paulicamm a răspuns:

Lara Croft?

| MADALyno09 a răspuns:

No one lives foreverhappy