| anghelbogdan a întrebat:

Am luat din greseala un virus care din cand in cand trimite un mesaj la toata lista cum fac sa nu mai trimita mesajul ala

Răspuns Câştigător
| Ayami a răspuns:

Cu placere te ajut happy ctrl + alt + delete si dai end process la INFOCARD. EXE si stergi urmatoarele fisiere:C:\Windows\mds.sys

C:\Windows\mdt.sys

C:\Windows\winbrd.jpg

C:\Windows\infocard. exe. Nu stiu daca merge da incearca

1 răspuns:
| Andreea_5313 a răspuns:

Oh, stiu si eu am patit'o.In primul rand iesi de pe mes, apoi cauta un specialist care se ocupa cine stie cate fisiere a afectat deja.
Nu e de glumit! Cat de repede poti.
Si inca ceva, daca il tii stins virusii nu pot actioana, deci mult succes!