| GeoOk a întrebat:

Cum scap de noul virus de pe Facebook? E un virus care trimite emoticoane " big grin ", m-am saturat sa trimita virusul mereu la toti din lista mea.Cum pot sa scap de el?

1 răspuns:
| Alexandrughita a răspuns:

L-am avut si eu. Iti pot spune cum am scapat eu. Dupa ce am trimis si eu emotioane, adica a trimis el, mi-a aparat o notificare pe facebook, cum ca site-ul in sine a descoperit o neregula si sa urmez niste pasi pentru a scapa. Am urmat pasii aia si am scapat. Ideea e ca facebook are un antivirus propriu. Cauta-l prin setarile contului si te va ajuta el happy Bafta