| Abigaiil a întrebat:

Am luat proshow producer de pe net, dar nu l'am cumparat! si acum vreau sa fac un video, dar imi apare o bara joc care zice "Made as an evaluation of ProShow Producer"... nu stie cineva cum pot sa o scot, dar fara sa trebuiasca sa cumpar programul?

Răspuns Câştigător
| Filly_6570 a răspuns:

Ca sa dispara trebuie sa activezi programul cu un serial. Viziteaza www.serials.ws si in functie de versiunea descarcata de tine cauta acolo un serial. Asta ar trebui sa puna capat problemei tale.
Succes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mers liza? ca si eu am aceeasi problema

| mmdeya a răspuns:

Filly nu ai un id de mess sa ma ajuti la ceva?

| mmdeya a răspuns:

Filly nu ai id de mess sa ma ajuti la o chestie?