| RaduMat a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot descarca Proshow Producer fara a fi evaluation copy?
As vrea sa fac un filmulet cu poze din vacanta si muzica dar programul pe care l-am gasit eu imi scrie pe fiecare imagine eticheta "evaluation copy". Multumesc

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu trebuie sa te cantonezi intr-un singur soft de editare video. Poti apela la Movie Maker din Windows sau folosi Wax 2.0, care nu au nevoie de licenta platita.