| AdyDya19 a întrebat:

Am mâncărime pe corp si cap si mai nou am inceput sa am si insomnii... Ce se intampla? Poate sa fie de la stare de nervi si de stres? Ca sincer perioada asta am fost foarte stresata si nervoasa

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Insomnia clar poate fi de la stres

| Adelina4679 a răspuns:

Insomnia clar este de la stres. Pentru mancarimi îti sugerez sa-ti schimbi produsele de igiena poate pielea ta a devenit alergica la acestea. Incearca produse de la bioderma au ingrediente pentru pielea sensibila