| Nezura a întrebat:

Am nevoie de nişte jocuri pentru facebook, pentru pagini! Puteţi să-mi spuneţi câteva? Dau fundă cui îmi zice mai mult de 10. happy

Răspuns Câştigător
| Pisykuta a răspuns:

Ghiceste vedeta,ghiceste melodia,adevar sau provocare,elimina cuplul, elimina numele, adevar sau provocare, elimina poza, spanzuratoarea, pana la cate like-uri ajungem, elimina baiatul/fata si tot felul de concursuri! sunt 11 idei! sper ca te-am ajutat! funda? big grin

| Nezura explică (pentru Pisykuta):

Mai ajutat cu câteva. Mai multe le ştiam, dar mă bucur că te-ai străduit din plin şi unele chiar nu le ştiam, îţi pot zice şi eu unul : Normal sau Anormalwinking kiss încă o dată : Mulţumesc!

| Pisykuta a răspuns (pentru Nezura):

N-ai pentru ce! :*