| xcutiepiebiax a întrebat:

Am nevoie de nişte păreri. Miranda Ker,Kristina Bazan, Gigi Hadid sau Nina Adgal? Am nevoie de una dintre ele la distribuția personajelor la wattpad.

2 răspunsuri:
| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Miranda Ker.

SUCCES!

| IDede a răspuns:

Depinde si despre personaj. Miranda Kerr este potrivita pentru un personaj inocent. Ea ar fi persoana inocenta in poveste. Kristina Bazan ar putea fi si ea inocenta pentru ca o avantajeaza look-ul dar ar fi potrivita ca personaj inocenta, putin nebuna cu chef de distractie, care gusta viata din plin. Gigi Hadid ar putea juca ca un personaj care face toti barbatii sa isi intoarca capul dupa ea iar Nina Agdal la fel. Fata care intoarce capul barbatilor. Noi nu avem descrierea fetei deci nu putem sa ne dam seama ce personaj ar putea sa joace pentru ea fiindca nu ii stim caracterul.