| Andreea_2261 a întrebat:

Am nevoie de o parere... vreau sa ma suvitez( desi nu stiu daca se mai poarta) dar as vrea sa-mi fac niste suvite gri. ce ziceti? mersi mult anticipat! pusi dulce.

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Gri nu iti recomand, sincer. dar daca vrei neaparat ai putea sa iti faci cateva suvite saten deschis happy te pup:*

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna încearcă șuvițe roșcate

| hamsterx a răspuns:

Aaa, pai in poza se vede ca esti saten inchis si de aia ziceam sa te faci suvite mai deschisehee hee

| jump a răspuns:

Dap, se poarta griul. dar incearca sa te vopsesti pe firul de par, nu pe suvite.lasa impresia ca e ceva naturalhappy

| Andreea_2261 explică:

Eh am uitat sa precizez! sunt satena deja, m-am tot vopsit bruneta vreo 3 ani dar m-am saturat si mi-am lasat natural si acum vreau o schimbare

| piticutza16 a răspuns:

Bineinteles ca se mai poarta suvitele. este ceva ce va ramane pentru mult timp. Dar nu tot capul.iti poti face un gri cu blond si ar iesi ceva minunat sau si gri si sa le ascunzi putin si pe dedesubt. ti-ar sta ff bine ...nu stiu, acum ramane la aprecierea ta. Oricum conteaza sfatul unei hair-stiliste. te pup si daca te vospseti trim si mie o poza:*:*