| Andreea_2261 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog; de vreo 2 zile tot incerc sa ascult niste piese pe youtube si nu merge. Nu vrea sa mi le incarce si scrie ca a aparut o eroare si sa revin mai tarziu...deci ce ziceti e de la pc meu problema(daca da ce sa-i fac?) sau e de la site? mersi anticipat pentru raspunsuri. pusi dulce

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

De la al tau pchappy instaleaza adobe flash player... eventual revino cu un print screen cu eroarea care ti'o da.happyso, pussy

2 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Ms de fundita, ma bucur ca te-am putut ajuta, asteptam si alte intrebari din partea ta! O zi cat mai placuta! pussy dulce!

| Andreea_2261 explică:

Am rezolvat problema...mersi Hugo... mi-ai fost de mare ajutorwinking. pusi dulce