| ACC a întrebat:

Am nevoie de o porecla imi ziceti niste porecle faine plzzz?

FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| ElenaErika a răspuns:

Schilozata
pitsifonca
foca de frigider
cocutsa
pitsifitsa
madam pastarnac
sobolan de cimitir
ciorbist
pufosila
mortex
morgansteine
dildau
didal
flidal
strunica
provstica
pisipica
puka
hapciupalitica
zgordon
scrintzenberg
tufa de manciura
skilerix
bilu'
bombonel'
pandipopotonata
cucutzucika
pompilia
gagauta
strumphy
trextonika
stropinela
vuvuzela
tamponela
buruiana
senzuala de pe dorobanti
flotina
flatulenta
inpopotonata
crocofila
amfetamina
copchil scapat de la casa de pufulet
zuzzu
zizzi
corcodel' fata morgana
morena
frollino
agiuta
F.O.C.A
Bobo
Bubu
. sper sa-ti placa
fundasmug:*?

6 răspunsuri:
| madalina188w a răspuns:

Te cheama ninina?
atunci nini
sau blontutza
sau girlsweet
depinde ce fel arati, um esti
iti dau http://www.animezup.com/forum/showthread.php?tid=660&page=24
http://www.tpu.ro/......itzi-care- are-cele-mai-multe-idei-are-fundita-x/.
http://www.tpu.ro/......una-p-p-p/
iti ajung?
daca da sa imi dai funda -p te rog eu mult de tot ca am stat 1/2 ora.m-am chinuit sa le copii.imi dai te rog frumos fundita :) -P

| ÐÿÅ a răspuns:

Mumulina, Buburuza, Morcoveata, Bibi, Flocicica, Creata, Bubulina, Purcica, Moby Dick, Maimu, Gras, Turturica, Vipera, Ciufulici, Marmota, Pisy, Cotoroanta, Mucigiai, Tutzi, Fify, Miss Piggy, Laura Balaura, Urecheata, Kitty, Bebelusha, Pitzipoanca, Bunicutza,Zuza,ninica,bibica,supica,dienutza,dydy,didutza, andrusca-galusca, andrutza-prostutza...etc.

| tl34 a răspuns:

Loly sasi ninima sally frumusica dragutzica uratica supertzica! Sper sa-tio fie de folos

| MarisAlin a răspuns:

Cum te cheama?

| Ebru a răspuns:

Iksa.uka.lion...kidu.girlu.foria.

| Myssis a răspuns:

Misterious.Balonash.Bumtsy.Fontitsa.Zumzy.Sticxsi.