| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de porecle pentru prietena mea.Nustiu ce porecle s-ar potrivi la numele iulya(Asa o cheama pe eabig grin)RaSpUnDeTzI repede dau funditatongue

Răspuns Câştigător
| adams a răspuns:

Iuly, Lya, nu stiu eu de obicei cand eram mica cu prietenii ne ziceam de ex: Maia, Aiam big grin il citeam invers.

11 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Iulishka ...asa-mi plac mie numele rusesti, dar numele Iulia e naspa.

| madalina_8123 a răspuns:

Spune-i Lyahappy e partea finala a numelui ei si cred ca suna bine.

| Love4ever.EU a răspuns:

Iuly! Iliuta Lya! Uly Yulia bulia

Iuliana Banana

Iuly Buli e perfectwinkinghee hee

| airflower a răspuns:

Mie mama imi spune iuliuta, iulisco, iulisco neni

| lucu a răspuns:

Julia Roberst asa ii spunem noi lu una din scoala pe care o cheama iulialaughing sper ca o sa iau funditasmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iuly, iulica, sincer depinde si cum arata sau cum se comporta...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iuly sau lya de la yulia

| adizza85 a răspuns:

Jouly

| badboy1202 a răspuns:

Pui mik, ingeras,printesa mea, viata mea, curita, sufletel, pasark, papusik dar la me d obicei asta veneau de la sine

| masyka888 a răspuns:

Juliana iti place?

| masyka888 a răspuns:

Juliana iti place?