| Andra_3863 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor... >:"
Mi-am facut cont pe Second Life, am instalat jocul, dar atunci cand il deschid nu imi apare...nimic. straight face Nici avatarul meu, scrie pe undeva pe acolo Username`ul meu, deci in locul ala ma aflu. Dar nu apar cladiri, strazi, chestii cum este de fapt descris jocul.
Cine imi poate spune ce sa fac? Mersi anticipat. Dau fundita :**

Răspuns Câştigător
| Hirom a răspuns:

Reinstaleazal de vreo 2 sau 3 ori sau instaleazal odata si daca nu merge din prima data instaleazal din nou si din nou la mine asa a mers sper ca ti-am fost de ajutor fundita?