| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un cont de membru pe clubpenguin care merge.Va rog sa imi dati. Dar sa nu il mai dati cuiva sau ca l-ati mai dat. Apropo nu-mi scrieti aici contul si parola, mi-l scrieti pe mess iata id-ul meu: denisa237. Dau funditatonguebig grin

3 răspunsuri:
| qDr0g a răspuns:

Papushico incearca si tu sa scoti niste bani din buzunar si vei avea propriul tau member pe club penguin care merge.nu mai cersi.am 4 conturi membre dar nu dau la cersetori ca dvs. plateste! un mb costa!

| qDr0g a răspuns:

Sunt de acord cu andradat!

| andradat a răspuns:

Da tu ce esti asa sigura pe tine ca cineva o sa iti dea? laughing))