| sosii a întrebat:

Am nevoie de un mic sfat daca ma puteti ajuta. Eu sunt genul de persoana care se deschide foarte incet unei noi persoane si as vrea sa remediez aceasta situatie si sa devin mai sociabil cu toata lumea!

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Nu merita sa fii sociabil cu toata lumea, respectuos, da.

| gemeni6226 a răspuns:

Da idem raspunsul anterior nu merita sa fii sociabil cu toata lumea dar daca vrei se poate. Vorbeste cu ei parca ti-ar fi cunostinte vechi si foarte dragi.Zambeste.Zambetul si vorba frumoasa nu este cum sa fie respinse.