| xXsecretXx a întrebat:

as avea nevoie de un sfat:
de cateva zile am inceput sa nu mai invat,sa nu imi mai fac curatenie in camera, sa fiu mai rece cu cei din jur si cred ca imi neglijez pana si hamsterul.schimbarea asta este una radicala fata de cum ma comportam inainte.as vrea sa remediez asta, ma puteti ajuta?
funda pentru cel mai rapid si bun raspuns

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Primul pas ai facut deja, ai constientizat ca ai o problema care vrei sa-l rezolvi.
Ar trebui acum sa inchizi calculatorul, sa te ocupi de hamster, apoi sa te apuci de facut curat prin camera si in final sa inveti.
Probabil noaptea vei adormi frant dar multumit. happy
Spor la treaba!

| xXsecretXx explică (pentru evenso):

Multumesc si sper sa mearga
big grin

| evenso a răspuns (pentru xXsecretXx):

Cu placere.
Astept sa-mi confirmi seara inainte de culcarewinking

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Foarte bine ca vrei sa te schimbi.Te-ai schimbat dinc auza lenei.Lasa calculatorul si ocupate de cele importante.Pa,pa