| ELD a întrebat:

Am nevoie de un raspuns... dau funda big grin sa nu radeti nu e pentru mine...laughing Ce trebuie sa aiba scris/sau ce semn au cauciucurile ca sa fie cauciucuri de iarna?

2 răspunsuri:
| Agapimu a răspuns:

Nu trebuie sa aiba nici un semn aparte. Trebuie doar sa fie rosii ( cu mot alb daca se poatehappy ), si sa fie frumoase.
Caciulile de iarna din cate stiu eu. nu au un semn anume.
Ai grija de tine kiss

| ktalyn178 a răspuns:

Modelul cauciucului are striatii (multe multe linii, si adancituri)
Si trebuie sa te uiti atent pe el si daca vezi un fulg mare, imprimat pe cauciuc (prin zona pe unde scrie si marimea), inseamna ca e de iarna! happy
Succes!