| HereDenisa a întrebat:

Am niste colege de clasa care ma tot barfesc si ma mint si pe mine si pe prietena mea.la noi la scoala daca te inchizi in baie nu mai poti sa iesi nu mai daca dai cu piciorul in usa de pe cealalta parte.am fugarit intr-o zi un baiat si casa nu-l prind s-a ascuns in baie si colegii mei au inceput sa dea cu picorul in usa ca sa il scoata afara. dupa catva timp el, baiatul a spus ca eu am intrat peste el in baie dar eu nici macar nu am atins usa de la baia in care statea el si colega mea care a dat cu piciorul in usa a dat vina pe mine si acum baiatul respectiv o crede pe ea si cica o sa ma spuna la doamna noastra diriginta. ce sa fac ca sa ii demonstrez doamanei mele diriginte ca nu eu am dat cu piciorul in usa.este acelasi baiat despre care v-am vorbit si in mesajul trecut funda

Răspuns Câştigător
| LoveInside a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu baiatul respectiv si sa-i explici cum s-a intamplat totul.