| Silvia a întrebat:

Am o dilema:)). Voi cand raspundeti la intrebari dati click pe "Raspunde"sau pe intrebare?:D
Sau alta...scrieti pe google in fiecare zii "www.TPU.ro" si intrati, sau aveti site`ul undeva la indemana?:D:D

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Silvia explică:

Nu era vorba de acel "raspunde" pe care dam toti click dupa ce am scris un raspunslaughing. Langa intrebare, in stanga scrie cu portocaliu sau cu rosu"raspunde" big grin.Despre acela era vorba...

cami
| cami a răspuns:

La mine scrie 7 minute de raspuns... 63236 intrebari... niciun "raspunde". Google-TPU.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am TPU in bara "Bookmarks".
Eu cand dau raspunsuri, citesc intrebarea intai. laughing

| Gabry a răspuns:

Dau click pe intrebare.
Scriu de fiecare data sus "www.tpu.ro" :D

| Marii a răspuns:

Cand raspund dau pe "Raspunde".
Eu folosesc google chrome si pe prima pagina imi arata site-urile pe care intru cel mai des, iar TPU e al doilea big grin

| pepe a răspuns:

La mine TPU este salvat în favorite.

| Haydee a răspuns:

laughing eu dau unde mie mai la indemana ...de obicei pe intrebaretongue
Si site...pentru ca am vreo 9 mail-uri de fiecare data cand intru pe yahoo...atunci dau direct de acolobig grin

| unavailiable93 a răspuns:

Dau direct pe intrebare si scriu in fiecare zi www.TPU.ro :)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai pe intrebare si pe urma "raspunde ", site-ul este deschis toata ziua, ce vrei sa afli de fapt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E trecut la homebatting eyelashescum deschid fuckerfox hop apare si TPUhee hee
Pardon...firefox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu citesc intrebarea( ma rog, daca nu-i prea lunga), dar mi se intampla sa nu citesc categoria. Cam des, din pacate. Si rad altii de mine. Bro doarme, deci m-am relaxat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce credeti ca cartea are miros de padure?