| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Nu prea am avut azi timp de adaugat intrebari pe TPU, insa, acum am timp destul sa va aduc la o discutie. Nu vreau sa bag toate neclaritatile mele intr'o singura intrebare, ci in mai multe...
Pentru inceput. Voi de ce intrati pe TPU si raspundeti la intrebari? Ca sa ajutati oamenii sau ca sa ocupati un loc mare in clasament?
In al doilea rand. Ce parere aveti despre utilizatorii acestui site ( nu vreau sa dati nume, nu vreau sa apara certuri din cauza mea ), mai ales despre cei care posteaza teme pe site?
In ultimul rand al acestui set de intrebari... Mi se pare mie, sau cei care postau teme pe site, nu mai fac asta, au disparut. asa ca prin minune?

Va multumesc tuturor celor care ati avut rabdarea de a citi si de a raspunde la intrebarile mele. Sper ca puteti face asta si pentru urmatoarele chestiuni. :*:X

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

1. Imi place sa vad ca nu sunt doar eu "fata care are probleme".nu doar eu sufar si asa mai departe, in nici un caz nu a fost vorba de clasament.
2.pai suntem toti pentru unu nu? si mai ales unul pentru toti.suntem egali si ajutam cum putem, chiar daca mai sunt si rautaciosi
3. normal ca au disparut, cativa au fost suspendati iar restul si au dat seama ca nu mai au ce face pe TPU daca nu se rezolva temele pentru acasa.
Nu ai pentru ce mi a facut placere :*

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer. eu doresc sa ajut cit pot eu imi place sa citesc intrebari care au intradevarsens. nu doresc [premiu ] ma enerveaza cei cu temele la scoala. cei de 10 12 ani care intreaba de sex si cei ironici. eu sunt directa. ok stiu raspund. nu. trec mai departe. nu ironizez.nu mi bat joc de nimeni nu rod de nimeni sau eventual fac o mica gluma,, dar,, sunt destule pers care de fapt .sunt .smecheri...asta e ok o seara bine iti doresc