| anonim_4396 a întrebat:

Am o firma pot presta tot felul de activitati nu am bani pentru a incepe ceva vreo idee? daca da detaliaza te rog multumesc

2 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

Buna, in acest moment merge foarte bine un domeniu in decoratiuni, da ai concurenta, dar si clienti ai mereu, cererea pe piata este mare. As mai spune multe idei, dar trebuie sa ma informezi cam in jur de ce suma te invarti, saud e cat ai putea face rost. O zi buna sa ai!

| VivySample a răspuns:

Pai hainele si papucii se cumpara mereu si poti face multi bani. Puma si Nike au ajuns foarte sus si sunt superbe. Daca nu ai bani imprumuta de la banca sau de la cineva si deschide-ti un magazin prin moll sau carrefour si va prinde bine. Sper ca te-am ajutat! Mult succes!