| LuS[z] a întrebat:

Am o Interbare :
Expertii De ce nu mai posteaza Intrebari...
Uneori Intru pE site Si ZIc
IAR nu e "nimic Interesant Pe TPU!"
De ce?
Pentru ca Unii expERTi...Nu mai posteaza Intrebari
Asa ca...
Partydul Celor CARE DE acum INainte MA SUSTIN... oARECUM...
laughing
vA FI ifIINTAT dE mINE...
mAI rabd...
Doar 1 an...dE jigniri inutile!
Asa ca Dragi Useri cARE nu sunteti Inca ExPERTI...
BRO A zis Ca Da citez"fUndite Cu KG..."
laughing
Asa Ca DacA vreti Sa Ajungeti Experti...TPU...
va Sugerez,
Sa nu-mi mai cereti mIE Fundite Cand Le ACOrd...
Ca Ma gandesc Cam mult cand Fac treaba asta...
In Concluzie
De ce mai vreti Fundita Daca Bro are una PT toti?
laughing
Vroiam Doar sa Va reamintesc
Ca SUNTEM TPU!

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Draga mea, expertii nu posteaza intrebari, ei dau numai raspunsuri folositoare si inteligente, de aceea sunt declarati experti, ai inteles ironia... oricum apar din ce in ce mai rar pe site.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate.In fond si cu fundite si fara si experti sau nu si anonimi sau logati sintem in aceeasi comunitate si, ca in orice comunitate, fiecare e liber cu impresiile lui.Sanatate domnisoara, sanatate.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu doar expertii au ceva de zis, totusi sunt destul de activiwinking.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când am o nelămurire mă documentez din cărți, reviste, broșuri, specialiști, etc., pe TPU am o activitate aparte, atâta tot.
Pa, pa.

| paramore a răspuns:

Unii mai posteaza, de ex gabrielà, si am vazut aseara un barbat, dar na, eu unii experti din aprilie de cand m-am inscris nu i-am vazut nici sa raspunda la intrebari, deci ma fac sa ma gandesc ca scopul era doar chenarul ala nu sa ajute lumea...

| paramore a răspuns:

Dintre experti legiuitoarea e cea mai activa, eu mereu vad raspunsuri date de ea

| Bacemi a răspuns:

De obieci '' expertii '' cer parerea cand au nevoie de informatii certe, mai greu de gasit oriunde si cand au vreo nelamurire de ordin personal. Mai rar ( sau niciodata ) gasesti experti care sa intrebe chestii superficiale gen : Care e culoarea voastra preferata? De obicei '' expertii '' sunt cei care ajuta mai mult decat cer ajutorul. Aceste persoane cer ajutorul doar in situatii deosebite si asta doar cand nu gasesc solutionarea in bratele prietenilor apropiati.

| εїз a răspuns:

Pentru că se dau in arfe si figuri.