| anonim_4396 a întrebat:

Cei care cereti fundite, de ce faceti acest lucru si cu ce va ajuta acestea?
Cei care vreti sa deveniti experti TPU, de ce va doriti asta?

Răspuns Câştigător
| YoYo a răspuns:

Buna intrebare, pai nu prea vreau (eu) sa devin expert.doar imi place sa ajut si sa fiu ajutat. Cei care vor sa devina experti cred ca nu stiu sa se prinda talentu pe ei oh go on, sall

5 răspunsuri:
| CookieșiParty a răspuns:

Eu as dori.Si ar scrie:Expert TPU sau Userul Anului.
Eu as dori...Ura!

fundita? X.X.

| CookieșiParty a răspuns:

Tu ai spus ca sa spun asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Andrey. Mersi de raspuns si e bine daca e asa.
Dar eu i-am intrebat special pe ei, ca eu tot nu gasesc un raspuns, vad clasica formula de incheiere "fundita :X:X" (si toate formele ei) si nu inteleg. Asta nici macar nu e un joc online. La fel si cu cei care vor sa devina experti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Cookie2002. laughing asta a fost ca sa imi faci in ciuda, sau ce?
Ok, daca e chiar asa. DE CE?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Cookie2002. Ok, eu i-am intrebat pe cei care vor sa devina experti TPU (cersind fundite) de ce fac ei lucrul acesta, de ce isi doresc avatarul intr-un chenar portocaliu, iar deasupra acestuia, multe fundite. Nu te-am pus sa spui asta. Acum, intelegi?