| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare adresata fumatorilor[care au inceput sa fumeze de la o varsta frageda]! Deci...de ce va place sa fumati? Va face sa va simtiti intr-un anumit fel?

Astept raspunsurihappy.

P. S.: EU NU FUMEZ!

Răspuns Câştigător
| Mariaa20 a răspuns:

Pai eu am fumat! si imi placea sa fumez pentru ca stateam intr-un anturaj urat.adica toata lumea fuma si eu nu.si intr-o zi am zis haide sa incerc.bineinteles ca m-am inecat. pentru primul meu fum am scos si din urechi fum.am tusit rau deee toot.si imi placea sa fumez.pentru ca ii vedeam pe ceilalalti.pentru fumul care-l scoteam.si pentru gustul care il simsteam!

acum ma bucur ca m-am lasat si totusi au trecut 3 ani.si in iunie 2011 se fac 4 ani! si nu o sa mai vreau sa ma apuc.imi stric viata degeaba!
fundablushing?:*

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Eu nu fumez, si nici nu voi fuma happy
unii zic ca acest lucru este ''cool''