| mereueu a întrebat:

.. ce caiet trebuie la chimie... vreau sa spun caiet de matematica sau caiet ca si biologie si geografie? p.s. scuze pentru. categorie, dau fundita! repede!

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

De mate.

5 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Noua ne-a zis ca ori de romana ori de mate mic.Nu iti trebuie caiet ca la bio si geogra.Depinde si de profesor poate ca vrea de romana, altul de mate, altul mic, altul studentesc.Bafta la scoala!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru materia CHIMIE, iti trebuie caiet de matematica.
Succes in noul an scolar!
Te pup!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Alege un caiet de matematica, pentru ca vei avea de scris in el si formule si de rezolvat probleme si sa fie studentesc, de 80 de file preferabil, pentru ca vei avea doua ore de chimie pe sasptamana, deci se va aduna ceva materie si ar fi bine sa iti incapa totul intr-un singur caiet. Succes!

| andreeakitty a răspuns:

Buna, iti trebuie un caiet de matematica. Nu iti trebuie de geografie, sau de biologie. :* funda?

| mereueu explică:

Multumesc la toti pentru. ajutor. noua ne trebuie caet de romana insa oricum multumes pentru. ajutor