| Anonimul445 a întrebat:

Am o intrebare : Dc nu merge sa instalez gta samp app am 2 usere e din cauza asta?
Funda cat mai urgent big grin

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

L-ai executat ca administator? Dacă ești logat ca un simplu user pe pc nu vei avea toate permisiunile pentru a instala ce dorești. Îți dă ceva eroare?

7 răspunsuri:
| Amy240 a răspuns:

Nu merge pentru ca : 1) trebuie sa il instalezi de pe un site special 2) petnru ca are virusi. si mie mi s-a intamplat. sper ca te-am ajutat happy

| Anonimul445 explică (pentru Amy240):

Imi apare tot ..nu imi apare ca are virusi dar cand e de instalat nu mere.

| Amy240 a răspuns:

Asa a fost si la mine : l-am instalat nu a aparut nimic dar peste o luna mi-a aparut ceva de genul asta :"nu este disponibil." si varul meu care se pricepe la computere si inca un prieten mi-au spus ca are virusi. Dar tu de unde l-ai instalat?

| DDCC a răspuns (pentru Amy240):

Tu de unde l-ai descărcat? De pe site-ul lor nu a funcționat? http://www.sa-mp.com/download.php. De pe cel oficial nu are cum să aibă viruși.

| Amy240 a răspuns:

Pai eu il am de pe un CD dar cand am deschis link-ul tau mi-a dat ca nu merge. Imi pare rau sad

| Pinker a răspuns:

I-al original