| Anonim_4797 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu TPU (nu sunt de mult pe acest site)...am vazut ca se primesc puncte pentru raspunsuri. dar pentru intrebari?

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Pentru intrebari nu se primesc puncte. uitate aici la puncatj : http://www.tpu.ro/utilizator/zvdz... vezi? ai vizite si sub ai intrebari. in cazul meu 26, dar nu am prm nici un punct => nu se primesc pct pentru intrebari :P

sper ca te-am ajutat :D

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

NU primesti puncte pentru intrebari doar raspunsuri

| Alexandru a răspuns:

Pentru intrebari primesti doar felicitari, sau din contra, mustrari din partea celorlalti iar daca intrebarea ta a fost pe placul utilizatorilor, acestia o pot adauga la "Intrebari favorite".
Cam asta se poate face cu intrebarile puse.
Numai bine!

| Dianné a răspuns:

Nu primesti puncte daca pui intrebari. kiss