| Aleeeeeeee a întrebat:

De ce in ultimul timp primesc putine raspunsuri? intre 1 si 3 raspunsuri sad tocmai am vazut o intrebare banala, Cine e in aceeasi zodie cu mine primeste fundita ' si avea 23 de raspunsuri :O. Cred ca intrebari de genul ala nu ar trebui sa fie pe site, adica utilizatorii are trebuii sa puna intrebari legate de o problema sau o informatie nu doar sa puna o intrebare din plictiseala. Mai demult primeam multe raspunsuri peste 10 happy dar acum... straight face de abia daca primesc unu.

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Intradevar asa este. Observatia ta, este corecta. Trebuie totusi facut cava, mai ales cu intrebarile legate de sex. Nu se mai poate Pa

| Laue a răspuns:

Daca cumva nu ai observat, a inceput scoala. Utilizatorii seriosi isi vad serios de treaba, iar cei (sa spunem doar "neseriosi") stau si raspund la intrebari irelevante, sperand ca poate le pica cate o fundita din cer...

| KellyGreen a răspuns:

Pai gandeste-te si tu un pic ca a inceput scoala asa ca utilizatori nu mai au atata timp sa stea pe TPU. Avem teme, de invatat la teste doar nu o sa le lasam asa neterminate pe pretextul hai ca e profa buna si ma intelege ca n-am invatat. A inceput scoala si nu prea mai avem timp de stat pe net toata ziua.

| N_9535 a răspuns:

Am observat si eu ca toate intrebarile care nu au nici un sens sau nu au ce cauta pe acest site au o gramada de raspunsuri...si celelalte... sigh

| Ciresikaaa a răspuns:

Si eu tot asa dar eu cred ca tot m-ai multi adolescenti intra la categoria " Adolescenti " nu m-ai intra la alte categorii din pacatestraight face

| traficanta a răspuns:

PT ca. s-au inceput scolilele, liceele, serviciurile etc toata lumea are treaba nu prea mai avem timp de nethappy

| diana_3226 a răspuns:

Sunt de acord cu tine:d

| razvan1008 a răspuns:

Si eu am obs asta.thinking

| Aida7893 a răspuns:

Poate... dar totusi nu mi se pare corect sa acorde atentie unor intrebari nesemnficante.sad n ustiu, doar parerea mea...