| BeLyNdA a întrebat:

Am o intrebare la care am nevoie de raspuns detaliat si corect.Am downloadat un joc si cateva programe si cand am intrat pe google mi-a aparut sus pe orizontala o bara cu numele acelui joc si al programului si cand am apasat pe el am intrat la acel program.Si acum nu stiu cum sa o sterg si imi miceste ecranul cand sunt pe google.Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Meil a răspuns:

Pt Windows 7 intra in my computer sus acolo dai la uninstal and change a program dupa care iti apare o lista cu toate prog tale, cauti acel program(cred ca toolbar)si dublu click pe el.La fel si pe xp numai ca il gasesti in Control Panel. happy

| DNY_3778 a răspuns:

Pai dai clik dreapta si dai delete. bara sistem