| RockaruL a întrebat:

Am o intrebare la TPU cand ma uit la profil imi arata ca am 0 intrebari 0 raspunsuri si nu am poza...eu am pus si intrebari am dat si raspunsuri am poza...de ce arata asa?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca datele de pe profil se actualizeaza o data la cateva ore (in functie de trafic). Ai putin rabdare si nu-ti fa griji, in scurt timp toate datele (inclusiv poza, pe care noi o vedem deja) se vor actualiza! Succes!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In loc sa stai si sa astepti sa-ti creasca Rank-ul (de e atat de important pentru tine?), mai bine raspunde si tu la niste intrebari! Iar datele de pe profil se vor actualiza pana maine, nu-ti fa griji! Succes!

NOname
| NOname a răspuns:

Mai ai putina rabdare! Uneori poate dura si cateva zile (in functie de trafic; site-ul este foarte aglomerat, si trebuie sa intelegem acest lucru). Succes! Noapte buna!

| mgtow a răspuns:

Pentru ca poza intarzie sa ti se afiseze 3 zile. La intrebare o vad dar la profil nu.

| Flav a răspuns:

Zazu - Hahahaha. rolling on the floor

| Zazu a răspuns:

The Best Rocker, daca vrei sa iti creasca rank-ul trebuie sa inveti bine la scoala!

| Zazu a răspuns:

No Name, sta de 6 ore in fata calculatorului sa pandeasca actualizarea, tu o incurajezi sa stea 3 zile? Pai si cine mama naibii se mai duce la scoala daca ea se preocupa de rank? Ne vaitam toata ziua ca nu exista educatie,cultura... facem tam-tam pe blog si-l luam pe Catalin la suturi ca nu e in stare sa faca nimic, iar tu o incurajezi sa isi piarda timpul aiurea, ca sa nu mai zic ca e 12 noaptea!

| RockaruL explică:

Ce trebuie sa fac ca sa imi creasca rankul si sa mi se afiseze corect intrebarile si raspunsurile?

| RockaruL explică:

Ok dar stau de vreo 6 ore si nimic

| RockaruL explică:

MS,NOname intrebarile si raspunsurile s-au facut dar poza la profil tot nu se vede... orik mersi!