| Andradaaaaa a întrebat:

Am o intrebare pentru cei cu iPhone.Acum 2 saptamani mi-am achizitionat un iPhone 4, iar azi am incercat sa ascult muzica la castile oferite in pachetul sau.Problema este ca, catile care mi le-au dat nu se potrivesc intocmai si nu intra de tot in gaura aia, plus ca le-am bagat si muzica tot din el iese si nu se aude prin casti... ce ar trebui sa fac? Trebuie sa intru la setarile telefonului si sa fac ceva? Help me please!

1 răspuns:
| dkidda a răspuns:

Ar trebui sa mergi la magazinul de unde ai cumparat iPhone'ul si sa le spui sa iti schimbe castile