| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru NOname.Cum reuseste sa aiba atatea funde, sa fie userul anului, expert TPU si sa fie asa respectata?

Răspuns Câştigător
| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

Pentru ca munceste si tine la TPU

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Şi publici întrebarea ca să ieşi în evidenţă! Nu puteai să-i trimiţi un mesaj privat? Sau urmează să văd veşnica scuză :,, sunt nou, nu ştiam."
Referitor la întrebarea pe care ai pus-o, utilizatorul NOname este mai mereu "online" pe site, şi răspunde la foarte multe întrebări.
Baftă!

pa, pa.

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Reuseste prin multa munca, devotament site-ului si sfaturi de calitate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Respecta si vei fi respectat.
Respectul nu se impune, impunand respect castigi ura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ps : cand doresti sa te adresezi unui user calea cea mai sigura e sa ii trimiti un mesaj ca sa ii vezi perspectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adreseaza-i intrebarea chiar ei, in privat! Care-i faza, te roade invidia? Fa-te si tu folositor pe TPU, daca tot ti-ai facut cont.