| MasterKing a întrebat:

Am o mare problema cu Facebook-ul. Aproape de fiecare data cand ma loghez. nu ma lasa. si apare alta pagina in care zice "Trebuie sa intri pentru a vedea aceasta pagina" si eu introduc iar numele si parola si fac asta la nesfarsit. pur si simplu nu ma lasa, care este problema?

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Incearca sa dai recuperare parola, poate nu ai scris parola care trebuie

| MasterKing explică:

Ba da! sincer. de fiecare data e la fel. inclusiv acum.
nu-mi spune nimic despre nici o parola ca r fi gresit nimic ...doar "trebuie sa intri pentru a vedea aceasta pagina" big grin
am doua calc. si unul nu-mi face probleme. doar la asta.nu am ce sa-i fac!straight face