| VoiceWithin a întrebat:

Am o mare problema cu yoahoo messenge. Vreau sa-mi fac un cont si cand imi scriu codul postal, nu este cel adevarat de exemplu,, 123456" sau,, 666666" ceva de genu nu-mi accepta nici un cod, va rog am nevoie de ajutorul vostru. Si cand vreau sa imi scriu id care vreau sa fie bag si 24254286748924 la nimereala si tot nu merge crying

Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

Scrie ca traiesti in peru si nu-ti mai cere cod postalwinking

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Eu bag codul 80060 si imi merge mereu. tongue

| Gipsy a răspuns:

La codulLa codul postal nu trebuie sa fie cu 5 cifre?

Incearca asa(ex. 12345)

| Bteen a răspuns:

Pune la tara Romania, iar codul postal care zigur merge 032451.Eu asa fac id-uri. Bafta!

| fanysweet a răspuns:

Incearca sa formezi codul postal format doar din 5 cifre.La mine a mers.Sa ai bafta.