| Nian a întrebat:

Mi-am facut cont pe prizze.com ..si vreau sa stiu daca se mai poate schimba limba macar in engleza si la codul postal ce ar trebuii sa scriu?

1 răspuns:
| biobix a răspuns:

La codul postal ar trebui sa scrii codul tau postal sau poti sa pui cateva numere la nimereala ( 6 ). Si pentru limba poti da la setari, trebuie sa scrie pe acolo. Daca nu, normal ar trebui sa fie intr-un colt al paginii. Uita-te bine. Sper ca te ajuta-i cu ceva :*