| mileylove a întrebat:

Am o mare problema.eu acasa tip de numai pot peste tot si la toata lumea, dar la scoala amutesc repede(sunt cam timida) si cand vorbesc normal nimeni nu m-aude daca suntem multi.cum pot sa scap de trac cu privire la vorbit si dansat in public? funda!

Răspuns Câştigător
| usernameSg0 a răspuns:

Daca vrei sa dansezi sau vorbesti in public nu te gandi la ceilalti, gandeste-te la dansul tau sau la cuvintele pe care o sa le spui.Fa asta cat mai mult si o sa te obisnuiesti.