| Monique_3125 a întrebat:

Am o prietena care ar dori un caine de rasa chinezeasca chow chow.Ar vrea sa stie unde ar putea gasi si cam cat ar costa?(in zona Brasovului daca ar poutea gasi)happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:ypOYdxmoOq4J:anunturi.orasultau.ro/anunt/vand-pui-chow-chow/46021+vand+chow+chow+brasov&cd=3&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

6 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Eu am dat 400 de eurobatting eyelashes

| MissD a răspuns:

La carrefour sunt. costa 18 milioane

| Monique_3125 explică:

Mda...@alllinna... e expirat anuntul, cand trimiti ceva...trimite ce e valabilhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe pagina n-am vazut nicaieri scris expirat, acela este crescator de chow chow, ai scris si ti-a spus ca nu mai are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scuze era scris atat de mic, n-am vazut, scuze, mai cautam