| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema crying. crying. Am 8 Fundite. Bun... la profil, imi scrie: Raspunsuri castigatoare: 8 Raspunsuri Castigatoare. Iar, cand dau la punctaj, imi apar doar 4 raspunsuri castigatoare. De ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ti fa griji. Acelasi lucru ni se intampla tuturor. Totul isi va reveni la normal imediat dupa ce se va termina revizia/imbunatatirea site-ului. Toate datele/punctele vor fi din nou la zi. Stai linistit/a. Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@korky97, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| Ionutz a răspuns:

Nu te stresa iti va aparea asa patim toti si eu am patit asa am 3 raspunsuri castiatoare si la punctaj numai una iti va aparea in scurt timp...