| MaiBineAnonimDecatCriticat a întrebat:

Seara buna TPU!
Am o dilema. Am 44 de raspunsuri castigatoare, insa la punctaj imi apar doar 10.Si nu se schimba. De ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Anumite secţiuni de la "Punctaj" de câteva săptămâni nu se mai actualizează. Ca de exemplu, răspunsurile câştigatoare sau voturile. Trebuie să aşteptăm până se va remedia şi această problemă tehnică.
Deci nu te lua după ce scrie la "Punctaj"!
Numai bine!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca inca nu au fost remediate toate problemele de pe TPU si la mine este aceeasi situatie, am o diferenta de peste 240. Am vazut ca si la altii este aceeasi problema, asa ca trebuie sa avem rabdare, cu timpul se vor remedia problemele. Numai bine!

greece12
| greece12 a răspuns:

Tot ce ai de facut e sa astepti sa se rezolve TOATE problemele tehnice de pe site.
Multumita postarii tale am vazut ca si la mine exista o diferenta de vreo 50 de raspunsuri, dar punctajul este ultimul care ma intereseaza, in fine.
Iti multumesc pentru postarea ta si iti doresc succes si inspiratie in continuare.
Keep up the good work!

| Dennys1521 a răspuns:

De bun ce e siteulbig grin

| Dennys1521 a răspuns:

Daca o ti tot asa, intr-un an ajungi expert tpulhappy

| MaiBineAnonimDecatCriticat explică:

Ehee... eu vreau doar sa ajut...dar daca tot sunt unele raspunsuri folositoare si primesc acea "funda", e pacat sa sa nu mi se ofere si punctajul meritat.Asta ar fi singura problema big grin
Nu se stie daca va dura un an sau mai mult pana voi deveni expert si nici nu conteaza. happy