| deniii_3153 a întrebat:

Am o problema anul asta termin a 8`a x_X si nu stiu ce sa scriu in albumul colegilor si pe poze care ma poate ajutaa? Dau FUNDITAA la cele mai bune idei :X

2 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Trebuie sa exprimi ceva ce vine din sufletul tau, nu idei stupide luate de pe nett oh go on. Poti scrie ce au insemnat ei de-alungul acelor ani pentru tine. unele moemnte haioase / sau mai putin haioase petrecute impreuna, Sa iti lasi numarul de telefon si id-ul dupa mesaj cu o urare gen "bafta la examene " sau " Succes la liceu.bla bla chatterbox " Sper ca ti-ai facut o idee. Oricum pana atunci o sa te mai gandestibatting eyelashes

| PisicMic19 a răspuns:

Scrie ceva din mintea ta, nu baga chestii prefabricate.