| Aliceee98 a întrebat:

anul acesta termin clasa a-8-a si va trebui sa le scriu colegilor dedicatii in album si nu prea am idei, ma puteti ajuta?big grin
Fundaapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DiidiiDuuda a răspuns:

Cam cate iti trebuie?
Din flori de crin iti impletesc Cununa de iubire Succes in viata iti doresc Si multa fericire!

Oamenii se intalnesc si se cunosc. Apoi se despart. Se despart pentru ca au facut imprudenta de a se cunoaste. Se despart dar nu se uita!

Viata nu inseamna de fiecare data chiar tot ce ne dorim, dar incercam sa o traim cat mai bine posibil. Nu exista viata perfecta dar putem petrece oricand clipe minunate si perfecte. Sa ne revedem cu bine si mult noroc!

Cand lucrurile merg prost, cand lacrimile iti curg pe obraz, cand tristetea iti macina sufletul, intotdeauna sa-ti aduci aminte de clipele minunate petrecute impreuna. Multa bafta in tot ceea ce vrei sa faci!

Au trecut 8 ani frumoși, în care am râs, ne-am distrat, am mai și plâns, dar totdeauna ne-am înțeles, cu excepția datei când m-ai pârât la profa de englă. Oricum, îți urez mult noroc și succes în continuare. Te pup.

Vreau să îți mulțumesc sincer pentru tot ce ai făcut pentru mine. Ești o persoană demnă de tot respectul meu, specială. Prezența ta mă face să mă simt optimistă și cuvintele tale aduc pacea în viața mea. Mulțumesc că ai fost alături de mine în situațiile grele și m-ai sprijinit ca un prieten adevărat!

Noi ne cunoaștem de mai bine de 8 ani și pot să spun că ai fost întotdeauna o fată ambițioasă și că o să-mi lipsești când o să-mi aduc aminte de orele lejere în care jucam cărți. Oricum, îți doresc mult noroc și succes în continuare.

Sa ploua incet deasupra ta.Cu picaturi de fericire.Sa fie visul tau un zbor de implinire. Povara vietii sa-ti fie car cu sanatate.Sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate.Sa ai oricand in drumul tau un soare zambitor. Sa ai alaturi chipuri dragi si-un inger pazitor!

Sa nu uiti anii trecuti
Pe la scoala petrecuti
Si te rog nu uita
Ca am fost colega ta

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Sper sa te vad peste 20 de ani ca sa ma lamuresc si eu cat are un gunoier salariul.