| bebitza a întrebat:

Am o problema... Cand apas tasta CTRL (Cel din stanga) mi s-e deschide o pagina web [o pagina cu speed-dial-ul (Folosesc opera)], uneori e foarte enervant deoarece eu nu folosesc CTRL drept, il folosesc pe cel stang...

Am schimbat si browser-ul si tot asa face, am reinstala si windows-ul... nu mai stiu ce sa ii fac...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este posibil un defect la tastatura.Amandoua trebuie sa mearga la fel.Intreaba la un service calculatoare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am reinstalat windowsu si tot nu merge ma plikti cand joc cs si nu merge sa dau duckstraight face
e ca draq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am reinstalat windowsu si nu a mers
mai ales cand joki cs si nu poti da duck e pff
E naspa