| SasukeCS2 a întrebat:

Stiti de ce cand apas tasta Z sau X in browser ma duce la pagina anterioara? Folosesc Firefox, dar face la fel si in Opera.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate ai vreun "bind"? Incearca ceva de genul:
http://www.laptopmag.com/articles/disable-backspace-chrome-ie-firefox

| REMiXDJ a răspuns:

Nu are voie sa faca asa.Firefox este cel mai tare browser la ora actuala.Du-te pe site la ei si instaleaza versiunea Quantum 65.0.1 pe 64bit - https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?redirect_source=firefox-com;, sau sus in Browser in Firefox fa click pe Help in meniu si apoi click pe: About Firefox - o sa inceapa sa faca update spre versiunea noua - faci asta pana apare acolo scris ca ai versiunea 65.0.1 Quantum pe 64 bit. Apoi totul o sa fie OK si o sa ai browser puternic.La fel se face si cu Adobe FlashPlayer - se face update si FireFox stie cand sa faca Update la anumite functii ale lui interne.Asa se face. Z si X nu are voie sa faca nimic in FireFox.Fa Update.

| SasukeCS2 explică (pentru REMiXDJ):

Este deja 65.0.1