| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Am o problema cu jocul Sims 2.Am instalat jocul, dar cand dau click pe el sa-l joc, imi apare imaginea aceea cu The Sims 2, iar dupa aia imi dispare si nu imi da jocul. Ce as putea face sa mearga?

2 răspunsuri:
| XxXLoL1xXx a răspuns:

Poi daca este de pe net... logik ca no merge el este un joc in pc no poti sa-l iei de pe net daca il iei de pe net se inampla ce ti s-a intamplat si yie Bafta si sper ca te-am ajutat! fundita te rog eu multpuppy dog eyes

| ×3 Kate ×3 a răspuns:

Jokul e original sau l-ai luat de pe net daca l`ai luat de pe net asta e problema si nu ai ce ii face ca sa mearga zi daca e de pe net sau original si iti zic ce trebuie sa faciwinking